1. Чи покращуються ваші результати ?

Якщо ви демонструєте постійне вдосконалення як спортсмен, який самостійно тренується, так і продовжуйте. Ви явно робите правильні кроки під час тренувань. Хоча тренер може ще більше підвищити вашу продуктивність. Дотримуйтесь того, що ви робите, аж поки не досягнете плато, де ви просто не можете покращити свої результати. Це буде кращий час, щоб найняти тренера.

 

2. Чи прагну я покращити свою роботу?
Усі хочуть їздити і мчати швидше, але чи готові ви і здатні принести необхідні жертви, щоб задовольнити свої бажання? Чи будете ви дотримуватися періодичного режиму тренувань, який вимагає різних типів тренувань протягом року? Ви зацікавлені в максимальному підвищенні продуктивності і готові піти несподіваним шляхом, щоб цього досягти?

 

3. У мене є час?
Змагальний велоспорт – це дуже вимогливий вид спорту, що вимагає значної кількості часу для максимального розкриття вашого потенціалу. Більшості велосипедистів доводиться поєднувати тренування та змагання з роботою та сімейними обов'язками. Це може бути дуже важким жонглюванням. Щоб максимально використати можливості тренера, вам потрібно мати достатньо часу не лише для тренувань, а й для взаємодії з тренером. У вас є час, а також підтримка сім'ї та друзів, щоб це сталося?

 

4. Чи готовий я слухати?
Це може бути найважливіше питання. Чи збираєтеся ви слухати свого тренера і дотримуватися його вказівок? Ефективні відносини складаються з двостороннього спілкування, коли тренер та спортсмен беруть на себе відповідальність за досягнення успіху. У вашого тренера будуть конкретні завдання, які потрібно виконувати. Чи виконуватимете ви план тренувань відповідно до рекомендацій?

Чи подобається вам танцювати в такт "власному барабанщику"? 

Як дізнатися, чи потрібен вам тренер 

Коучінг

Basic

 • Тренувальний план на 1 місяць розроблений на основі попередніх показників та даних вашої активності.

Advanced

 • Тренувальний план на місяць

 • Зв’язок з тренером необмежений

 • 4 оновлення тренувального плану на місяць

 • Перевірка та аналіз даних щоденно

 • Рекомендації по спортивному харчуванню

 • Тренувальна програма тренажерного залу

 • Рекомендації з харчування

80 $

150 $

Intermediate

 • Тренувальний план на місяць

 • Зв’язок з тренером 4 дзвінка/4повідомлення на місяць

 • Одне корегування тренувального плану на місяць

 • Перевірка та аналіз даних 1 раз на тиждень

130 $

Більш ніж просто тренувальний план

 

 

 

 

 

Три кроки до вашої мети:

 

 

 

 1. Знайомство, та збір інформації про спортсмена

При першому спілкуванні ми дізнаємося про ваші цілі та завдання на сезон, тому що саме від поставленого завдання буде плануватися побудова всього тренувального плану. Отримуємо від вас:
- Загальну інформацію про вас
- Скільки часу на день/тиждень ви можете приділяти для тренувань
- Аналіз попередніх тренувань (за наявності)
Якщо ви тільки на початку свого шляху до підкорення велосипедних висот і не маєте тренувальних даних для аналізу – ми проведемо тестування для точки відліку у побудові тренувального плану. Коли у нас буде вся інформація та дані про вас, ми зможемо розробити найбільш підходящий для вас тренувальний план.

 2. Побудова тренувального плану, з урахуванням кількості годин, фізичного стану, та періоду підготовки

 3. Виконання програми тренувань та тестування в кінці тренувальної сесії.