Онлайн-Коучинг

Програма тренувань, яка відповідає вашому рівню фізичної підготовки, адаптована до ваших цілей та відповідає вашому графіку. А також аналіз, супровід та підказки щодо виконання тренувань. Все це дає значне покращення результату.

Ціна : 80 - 150 $

 

Ціни та подробиці.

Персональні тренування на шосе

Якщо ви новачок у велоспорті, тріатлоні, або вам цікаво проводити час на велосипеді з друзями, час навчитися основам їзди на шосе.
Після проходження програми персонального навчання ви зможете приєднатися до нас на групових тренуваннях, де цікавіше, швидше та веселіше проводити час, ніж за самостійної їзди на велосипеді.

Деталі →

Групповые тренировки на шоссе

Присоединяйтесь к нашим групповым выездам! В группе всегда интереснее, быстрее и веселее проводить время на велосипеде. Это новый круг общения, новые впечатления, поддержка и страховка. На групповых выездах присутствует машина технической помощи, так что безопасностью, водой и питанием вас будет обеспечено.

 Детали 

Тренувальні плани

Ми надаємо вже готові, ефективні тренувальні плани з чіткими інструкціями щодо їх виконання. Все, що вам потрібно, це безкоштовно приєднатися до найбільшої спортивної мережі для тренувань - TrainingPeaks, і переходячи за посиланням придбати собі план підготовки.
Вибрати план для себе досить легко, у кожному з них є опис - для кого, для чого, кількість часу в неділю, і рівня підготовки.

Обирай зараз

← Деталі

Прайс

600 грн\год

750 грн\1:30 

Ціна:

Сycle тренування

Cycle - інтервальні вправи на велотренажерах у приміщенні під музичний супровід. Велотренажери з багатоступінчастим регулюванням опору та легким настроюванням посадки.

Деталі

200 грн\год

200 грн\2 години

Ціна:

Цена:

Ціна:

15 - 80 $